Množstevná zľava
Plošinový vozík VARIOfit s jedným madlom, 1200 x 800 mm, nosnosť 500 kg, farba svetlo sivá RAL7035
kód: 121484
EAN: 4035694052857

196,00 € bez DPH
241,08 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
176,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, práškovo lakovaných
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1230 x 800 mm |
| materiál bočných stien | bez výplne |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| hmotnosť | 38 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1320 mm |
| vonkajšia šírka | 800 mm |
| výška celkom | 990 mm |
| výška plošiny | 280 mm |








