Hliníkový prepravný a skladovací kufor, profesionálny, objem 29 l
kód: 108199
97,90 € bez DPH
120,42 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 393
Popis
Hliníkové kufre chránia prepravovaný tovar pred poškodením nárazom, prachom a vlhkosťou. Sú štandardne vybavené odpruženými a sklopnými rukoväťami s plastovým opláštením. Zatváranie západkovými uzávermi s jednoduchým zámkom.
Profesionálne kufre sú určené na priemyselné použitie, sú vyrobené z hliníkového plechu s hrúbkou 1,0 mm a navyše sú vybavené plastovými spevňovacími rohmi, ktoré zvyšujú stohovacie schopnosti kufrov. Sú určené na použitie pri teplotách -40 °C až +180 °C.
Parametre
| hmotnosť | 3,2 kg |
| nosnosť | 40 kg |
| objem | 29 l |
| vnútorná dĺžka | 400 mm |
| vnútorna šírka | 300 mm |
| vnútorna výška | 245 mm |
| vonkajšia dĺžka | 432 mm |
| vonkajšia šírka | 335 mm |
| vonkajšia výška | 277 mm |















