Množstevná zľava
Plošinový vozík VARIOfit s jedným madlom, 880 x 500 mm, nosnosť 400 kg, farba svetlo sivá RAL7035
kód: 121476
EAN: 4035694052710

158,00 € bez DPH
194,34 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
142,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, práškovo lakovaných
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 880 x 500 mm |
| materiál bočných stien | bez výplne |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 24 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 975 mm |
| vonkajšia šírka | 500 mm |
| výška celkom | 950 mm |
| výška plošiny | 235 mm |








