Nízky podvozok na palety 120 x 80 cm v tvare E, nosnosť 1000 kg
kód: 121464

254,00 € bez DPH
312,42 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 28
Popis
Nízky paletový podvozok je jednoduchý pre prístup a manipuláciu s paletami v spodnom rade paletových regálov. Ideálne na vychystávanie paliet DO a Z.
- robustná zváraná konštrukcia z oceľových uholníkov
- lakovaná modrou práškovou farbou, odolnou proti mechanickému poškodeniu
- 5 pevných nylonových koliesok o pr. 80 mm na guličkových ložiskách
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| nosnosť | 1000 kg |
| ložná výška | 90 mm |
| priemer kolieska | 80 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1200 mm |
| vonkajšia šírka | 870 mm |
| vonkajšia výška | 150 mm |








