Univerzálna kovová skriňa, skladaná, v x š x h: 1150x950x400 mm, 2 police
kód: 121456

187,00 € bez DPH
230,01 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (37 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 564
Popis
- konštrukcia z oceľového plechu
- uzamykanie riešené trojbodovým mechanizmom, štandardne s 2 kľúčmi
- police s nosnosťou 65 kg, výškovo prestaviteľné v rastri 92 mm
- povrchová úprava kvalitnou práškovou farbou, svetlo šedou RAL7035
- dodávka v kartóne, jednoduchá a rýchla montáž podľa priloženého návodu
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| hmotnosť | 32 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 65 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 400 mm |
| šírka | 950 mm |
| výška | 1150 mm |






