Univerzálna kovová skriňa JUMBO, skladaná, v x š x h: 1950x1200x800 mm, 4 police
kód: 121452

529,00 € bez DPH
650,67 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 564
Popis
- konštrukcia z oceľového plechu
- uzamykanie riešené trojbodovým mechanizmom, štandardne s 2 kľúčmi
- police s nosnosťou 65 kg, výškovo prestaviteľné v rastri 92 mm
- povrchová úprava kvalitnou práškovou farbou, svetlo šedou RAL7035
- dodávka v kartóne, jednoduchá a rýchla montáž podľa priloženého návodu
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| hmotnosť | 120 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 65 kg |
| počet políc | 4 ks |
| hĺbka | 800 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 1950 mm |






