Množstevná zľava
Plastový kôš na odpadky, objem 50 l, oranžový
kód: 121443
65,70 € bez DPH
80,81 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
59,10 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 505
Popis
- vyrobené z kvalitného platu, stabilizovaného voči ultrafialovým paprskom, materiál je farebne stály, pevný a pružný
- hladký povrch uľahčuje čistenie a údržbu
- veko chráni obsah pred dažďom, vetrom a nežiadúcemu vyberaniu odpadkov
- univerzálny držiak na pripevnenie na stĺp, stožiar alebo na stenu
- kôš sa otvára trojhranným kľúčom (súčasť dodávky) a zatvára zaklapnutím
- plechový plát na hasenie cigariet
- všetky kovové časti sú odolné voči korózii
Parametre
| farba | oranžová ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 5,5 kg |
| objem | 50 l |
| hĺbka | 405 mm |
| šírka | 465 mm |
| výška | 922 mm |




















