Množstevná zľava
Kôš so strieškou a s popolníkom, okrúhly, s drevenými latami odtieň mahagon, objem 50 l, výška 940 mm
kód: 121370
194,00 € bez DPH
238,62 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
174,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 506
Popis
- robustná žiarovo zinkovaná konštrukcia, navyše lakovaná (RAL9007)
- vnútorná pozinkovaná nádoba, manipuláciu uľahčujú dva vnútorné úchyty
- vykladané masívnymi smrekovými latkami, rrevo je morené špeciálnym lakom pre vonkajšie použitie
- konštrukcia odoľna proti nepriaznivým vplyvom počasia a zaisťuje dlhodobo nemenný vzhľad
Parametre
| farba | mahagón ![]() |
| konštrukčný materiál | pozink, lakovaný |
| popolník | áno |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | pozink |
| hmotnosť | 22 kg |
| objem | 50 l |
| priemer | 410 mm |
| výška | 940 mm |









