Skriňa na zber špinavej bielizne, s vhadzovacou klapkou, v x š x h: 1800x400x500 mm, korpus šedý RAL7035/dvere šedé RAL7035
kód: 121349

289,00 € bez DPH
355,47 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 418
Popis
- skrine sú zvarené z kvalitného oceľového plechu (0,6 - 0,8 mm)
- povrchová úprava kvalitným práškovým lakom s veľmi dobrou priľnavosťou a antikoróznou ochranou, zdravotne nezávadná
- dvere s vhadzovacou klapkou, vhadzovací otvor 300x262 mm
- integrovaný držiak na vrecia na zber bielizne
- zamykanie cylindrickým zámkom (2 kľúče)
- vnútorný rozmer skrine (v x š x h): 1759x399x478 mm
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | bez podstavca |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 28 kg |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka | 400 mm |
| šírka oddielu | 400 mm |
| výška | 1800 mm |














