Skriňa na výdaj čistých odevov, 11 schránok, v x š x h: 1800x400x500 mm, korpus šedý RAL7035/dvere zelené RAL6011
kód: 121345

418,00 € bez DPH
514,14 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 418
Popis
- skrine sú zvarené z kvalitného oceľového plechu (0,6 - 0,8 mm)
- povrchová úprava kvalitným práškovým lakom s veľmi dobrou priľnavosťou a antikoróznou ochranou, zdravotne nezávadná
- 11 samostatne uzamykateľných schránok v jednom stĺpci
- centrálny dvere pre otvorenie všetkých schránok súčasne
- schránky aj centrálne dvere sú zatvárané jednoduchou závorou s cylindrickou zámkou (vždy 2 kľúče)
- vnútorný rozmer schránok (v x š x h): 151x398x478 mm
- rozmer otvoru každej schránky (v x š): 137,6x245 mm
Parametre
| farba dverí | zelená RAL6011 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | bez podstavca |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 39 kg |
| počet schránok | 11 ks |
| počet stľpcov | 1 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka | 400 mm |
| šírka oddielu | 400 mm |
| výška | 1800 mm |














