Množstevná zľava
Záchytná vaňa z PE, bez roštu, 1230x830x360 mm, objem 220 l
kód: 121300

186,00 € bez DPH
228,78 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
176,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 227
Popis
- vyrobené z vysoko akostného poletylénu
- profilované dno umožňuje manipuláciu vidlicovým vozíkom
- na vaňu bez roštu možno priamo postaviť EUR-paletu so sudmi
- s nemeckým certifikátom DIBt čís .: Z-40.22-574
Pre skladovanie nebezpečných látok ako sú chemikálie, mazivá, kyseliny, pesticídy, liehy apod. Podľa odpovedajúcich predpisov.
Vaňa je vyrobená z polyetylénu, je 100% tesná a po celom povrchu vyztužená rebrami pre zvýšenie pevnosti. Použitý materiál nekoroduje a dobre odoláva vplyvom počasia, vaňa je prakticky bezúdržbová. Vďaka svojej nízkej hmotnosti sa ľahko sa premiestňuje, prepravuje aj skladuje.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | polyethylen |
| prevedenie | bez roštu |
| hmotnosť | 13 kg |
| nosnosť | 600 kg |
| záchytný objem | 220 l |
| dĺžka celkom | 1230 mm |
| šírka celkom | 830 mm |
| výška celkom | 360 mm |








