Skriňa na dobíjanie elektrického náradia a elektroniky, 10 schránok, v x š x h: 1800x600x500 mm, dvere šedé RAL7035


Popis
Skříňky sú pripravené na prenos osobných vecí a zároveň k nabíjaniu elektrických spotrebičov, jako jsou nářadí, telefony, tablety aj.
- v každom oddiele 1 zásuvka 230V s dvoma USB porty pre elektronické zariadenia
- v šikmej strieške je elektr. pripojovací modul
- v každom oddiele cylindrický zámok s 2 kľúčmi
- kvalitná povrchová úprava práškovou farbou, povrch je hladký, odolný a ľahko sa udržuje
- dvere sú zavesené na vnútorných závesoch s vetracími mriežkami
- určené pre vnútorné priestory, ktoré sú suché a vetrané
Z jedného externého napájacieho zdroja je možné zapojiť do série maximálne 20 zásuviek. Pripojovací modul má resetovateľnu poistku 16A, prepäťovú ochranu, diódu pre indikaciu napájania, zásuvku 230V pre pripojenie ďalšej skrinky v rade a napájací kábel 230V (v zadnej časti skrinky). Skrinky sú vybavené zásuvkami špecifickými pre danú krajinu.
Vnútorný rozmer 1 schránky (š x h x v): 249 x 485 x 320 mm.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 50 kg |
| počet schránok | 10 ks |
| počet schránok v stľpci | 5 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 600 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1800 mm |











