Šatňová skriňa s dobíjaním elektrických zariadení, 2 x 400 mm, na nožičkách, farba dverí modrá RAL5012


Popis
- 1 zásuvka s dvoma USB porty pre elektronické zariadenia v každom oddiele
- možnosť pripojenia maximálne 20 zásuviek na 1 vodič
- vertikálna deliaca stena pre oddelenie špinavého a čistého oblečenie
- pripojovací modul je umiestnený v šikmej strieške s výškou 200 mm
- vnútorné vybavenie každého oddielu: police, šatníková tyč s 3 posuvnými háčikmi, plastový háčik a zrkadlo na vnútornej strane dverí
- trojbodový cylindrický zámok s 2 kľúčmi
- kvalitná povrchová úprava práškovou farbou, povrch je hladký, odolný a ľahko sa udržuje
- dvere sú zavesené na vnútorných závesoch s vetracími mriežkami
- určené pre vnútorné priestory, ktoré sú suché a vetrané
Skrinky sú určené na ukladanie oblečenia, osobných vecí a súčasne k nabíjaniu elektrických zariadení, ako sú telefóny, notebooky, tablety a iné elektrické spotrebiče.
Z jedného externého napájacieho zdroja je možné zapojiť do série maximálne 20 zásuviek.
Pripojovací modul má resetovateľnú poistku, prepäťovú ochranu, diódu napájania, zásuvku pre pripojenie ďalšej skrinky v rade a zavedený stály napájací kábel v zadnej časti skrinky. Skrinky sú vybavené zásuvkami špecifickými pre danú krajinu.
Skriňa v prevedeniu na nožičkách o výške 140 mm. Nožičky sú opatrené rektifikačnými skrutkami pre vyrovnanie nerovností podláh.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | no nohách |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 800 mm |
| šírka oddielu | 400 mm |
| výška | 1940 mm |











