Šatňová skriňa s dobíjaním elektrických zariadení, 4 x 300 mm, farba dverí modrá RAL5012


Popis
- 1 zásuvka s dvoma USB porty pre elektronické zariadenia v každom oddiele
- možnosť pripojenia maximálne 20 zásuviek na 1 vodič
- pripojovací modul je umiestnený v šikmej strieške s výškou 200 mm
- vnútorné vybavenie každého oddielu: police, šatníková tyč s 3 posuvnými háčikmi, plastový háčik a zrkadlo na vnútornej strane dverí
- trojbodový cylindrický zámok s 2 kľúčmi
- kvalitná povrchová úprava práškovou farbou, povrch je hladký, odolný a ľahko sa udržuje
- dvere sú zavesené na vnútorných závesoch s vetracími mriežkami
- určené pre vnútorné priestory, ktoré sú suché a vetrané
Skrinky sú určené na ukladanie oblečenia, osobných vecí a súčasne k nabíjaniu elektrických zariadení, ako sú telefóny, notebooky, tablety a iné elektrické spotrebiče.
Z jedného externého napájacieho zdroja je možné zapojiť do série maximálne 20 zásuviek.
Pripojovací modul má resetovateľnú poistku, prepäťovú ochranu, diódu napájania, zásuvku pre pripojenie ďalšej skrinky v rade a zavedený stály napájací kábel v zadnej časti skrinky. Skrinky sú vybavené zásuvkami špecifickými pre danú krajinu.
Skriňu je možné usadiť na lavici, na sokel alebo na rám s nožičkami.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| počet stľpcov | 4 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 1200 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1800 mm |









