Dielenský stôl zváraný, 4 x zásuvka, 2 x nadstavbová skrinka, doska z bukovej spárovky 1500x750 mm


Popis
Profesionálne dielenské stoly sa vyznačujú masívnou zvarovanou konštrukciou.
Vysoká nosnosť pracovnej dosky stola – 1000 kg ich predurčuje k využitiu v najnáročnejších podmienkach.
Pracovné zvárané stoly
- masívna zvarovaná konštrukcia z profilov 40x40 mm
- masívna doska z bukovej vodevzdornej lepenej spárovky hrúbky 40 mm, zrazené hrany
- konštrukcia vo farbe svetlo šedej RAL7035
Vstavané zásuvkové kontajnery, hĺbka 700 mm
- zváraná konštrukcia z oceľového plechu hr. 1,0 mm
- masívne ložiskové 80% výsuvy, s nosnosťou 80 kg
- cylindrické zámky s centrálnym uzamykacím mechanizmom
- blokácia proti vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- vnútorný priestor zásuviek je pripravený pre inštaláciu plechových deliacich prvkov
- štandardné farebné prevedenie: korpusy a konštrukcie vo farbe svetlo šedej RAL7035, čelá zásuviek a dvierka vo farbe modrej RAL5012.
- na vnútornej strane dverí perforácia pre uchytenie držiakov náradia Q-SYSTÉM
- vystužené oceľové dvere s jednobodovým zámkom, otvorenie dverí o 110°
Nadstavbové skrinky, hĺbka 200 mm
- vnútorná strana dverí a zadná stena sú vybavené systémom perforácií pre držiaky náradia Q-SYSTÉM
- vnútri uzamykateľnej časti je umiestnená jedna polica s nosnosťou 20 kg, prestaviteľná po 25 mm
Vybavenie:
Vstavaná skrinka
1 x zásuvka 90 mm
1 x zásuvka 120 mm
1 x zásuvka 210 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet políc | 2 ks |
| počet skriniek | 2 ks |
| počet zásuviek | 4 ks |
| hĺbka | 750 mm |
| hrúbka pracovnej dosky | 40 mm |
| šírka | 1500 mm |
| výška | 1950 mm |











