EKO STATION - zostava na triedený odpad, objem 3 x 60 l, farba sivá
kód: 121177
EAN: 5907514312917

193,00 € bez DPH
237,39 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 74 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 499
Popis
- pre vnútorné použitie
- odnímateľné horné veko s vhadzovacími otvormi
- spoločná nádoba z oceľového lakovaného plechu, dno nádoby chránené plastovým podstavcom, ktorý nekoroduje a chráni podlahu proti poškriabaniu
- možnosť zavesenia plastového vreca pod každým otvorom (pridržiavací profily sú súčasťou dodávky)
- alternatívne je možné pod každý otvor vložiť plastovú vnútornú nádobu (viď. Príslušenstvo)
- súčasťou dodávky sú farebné samolepky triedeného odpadu
Parametre
| farba | šedá RAL9006 ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 14,8 kg |
| objem | 180 l |
| hĺbka | 310 mm |
| šírka | 910 mm |
| výška | 690 mm |















