paletový podvozok VARIABLE 1200 x 800 mm, zosilnený, 6x otočné kolieska z plastu, farba modrá
kód: 120792
EAN: 4250979910220
70,70 € bez DPH
86,96 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 44 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 28
Popis
- konštrukcia z oceľových profilov s šedým plastovým opláštením a plastových rohov z odolného ABS
- bočná hrana rohov s výškou 25 mm zabraňuje skĺznutiu palet
- teplotná odolnosť: -20° C do +80° C
- priečnou nosnou výstuhou
- na 6 kolieskach s pr. 100 mm
Vidlica z pozinkovaného plechu, kolieska z bieleho plastu.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| kolesá | 6 otočných koliesok |
| konštrukčný materiál | oceľ + plast |
| ložná plocha d x š | 1205 x 805 mm |
| materiál obruče | bielý plast |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| hmotnosť | 9,75 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| ložná výška | 155 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1215 mm |
| vonkajšia šírka | 815 mm |
| vonkajšia výška | 175 mm |
Varianty produktu
názov
kód
materiál obruče
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120697
elastická šedá guma
70,70 €
Na sklade (44 ks)







