Plošinový vozík SECO so sklopnou rukoväťou, ložná plocha d x š: 900x600 mm, nosnosť 250 kg
kód: 120760
EAN: 4260563729275
99,00 € bez DPH
121,77 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 20 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 6
Popis
- sklopná manipulačná rukoväť z oceľovej rúrky
- hrany vozíka sú opatrené ochranným profilom z mäkkého plastu
- 2 otočné kolieska a 2 pevné kolieska, obruče z čierneho PU, jedno otočné koliesko s brzdou
- práškové lakovanie ložná plocha oceľového plechu s protišmykovým poťahom v modrej farbe
- farba rámu: šedobiela
Parametre
| ložná plocha d x š | 790 x 600 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 900 x 600 |
| hmotnosť | 14 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka | 900 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| šírka | 600 mm |
| výška | 850 mm |
| výška plošiny | 170 mm |













