Servisný vozík EUROVISION, š x h x v: 800x440x923 mm, 7 zásuviek a 4 sady náradia UNIOR, 127 ks


Popis
- pre mobilné a prehľadné uloženie náradia
- robustná zvarená konštrukcia z oceľového plechu Premium plus hrubého 1,0 mm; s madlom
- zásuvky sú rozmerovo prispôsobené pre uloženie náradia UNIOR v molitanových vložkách
- max. nosnosť korpusu bez koliesok 1600 kg
- práškovo lakované ekologickou farbou QualiCoat
- vrchná odkladacia plocha s ochrannou textilnou podložkou
- zásuvky na teleskopických plných výsuvoch s gulôčkovými ložiskami
- vnútro zásuviek je vyložené ochrannou vložkou
- zásuvky sú centrálne zatvárané zámkom s cylindrickou vložkou
- slepé matice na uchytenie náradia sú na vozíku
- zatvárací mechanizmus chráni pred neželaným otvorením
- oleju a kyseline odolné kolieska o pr. 125 mm, dve pevné a dve otočné, z toho jedna s brzdou
- obruče kolies zo šedej gumy
Zásuvky (š × h × v):
5 zásuviek 563x365x70 mm
2 zásuvky 563x383x150 mm
Obsahuje sady náradia UNIOR, 127 ks :
120487 Sada kľúčov a skrutkovačov, 36 ks
120490 Sada nástrčných kľúčov, 67 ks
120497 Sada klieští a kladivá, 11 ks
120484 Sada náradia, 13 ks
Parametre
| farba dverí | šedá ![]() |
| farba korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| materiál obruče | šedá guma |
| nosnosť | 500 kg |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet zásuviek | 7 ks |
| hĺbka | 440 mm |
| priemer kolieska | 120 mm |
| šírka | 800 mm |
| výška | 923 mm |















