Paletová podvozok VARIABLE 800 x 600 mm, zosilnený, 6x otočné kolieska z šedej gumy, farba modrá
kód: 120696
EAN: 4250979909941
58,20 € bez DPH
71,59 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 20 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 28
Popis
- konštrukcia z oceľových profilov s šedým plastovým opláštením a plastových rohov z odolného ABS
- bočná hrana rohov s výškou 25 mm zabraňuje skĺznutiu palet
- teplotná odolnosť: -20° C do +80° C
- priečnou nosnou výstuhou
- na 6 kolieskach s pr. 100 mm
Vidlica z pozinkovaného plechu, umelohmotné kolieska a tiché obruče z nešpiniacej šedej gumy
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| kolesá | 6 otočných koliesok |
| konštrukčný materiál | oceľ + plast |
| ložná plocha d x š | 805 x 605 mm |
| materiál obruče | elastická šedá guma |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 800 x 600 |
| hmotnosť | 7,9 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| ložná výška | 155 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| vonkajšia dĺžka | 815 mm |
| vonkajšia šírka | 615 mm |
| vonkajšia výška | 175 mm |
Varianty produktu
názov
kód
materiál obruče
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120791
bielý plast
58,20 €
Na sklade (20 ks)





