Regálová prepravka IndustrieBox, 500 x 183 x 81 m, červená
kód: 120592
EAN: 4250979900801
3,92 € bez DPH
4,82 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 250 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 173
Popis
- dno s bublinkovým povrchom pre ľahšie odoberanie drobných dielov
- z kvalitného, nerozbitného polypropylénu, odolného olejom, tukom a väčšine kyselín i lúhov
- teplotne stabilný v rozsahu -10°C do +60°C
- mnohonásobne stohovateľné
- v čelnej stene žliabok pre uchopenie a rámček pre zasunutie etikety
- v bočných stenách drážky pre delenie priestoru pomocou priečnych prepážok
Parametre
| farba | červená ![]() |
| hmotnosť | 0,4 kg |
| nosnosť | 5 kg |
| stohovacia nosnosť | 15 kg |
| možný. počet prepážok | 8 ks |
| vnútorná dĺžka | 470 mm |
| vnútorna šírka | 170 mm |
| vnútorna výška | 75 mm |
| vonkajšia dĺžka | 500 mm |
| vonkajšia šírka | 183 mm |
| vonkajšia výška | 81 mm |





