Regálová prepravka IndustrieBox, 300 x 91 x 81 m, červená
kód: 120578
EAN: 4250979900665
1,78 € bez DPH
2,19 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 423 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 173
Popis
- dno s bublinkovým povrchom pre ľahšie odoberanie drobných dielov
- z kvalitného, nerozbitného polypropylénu, odolného olejom, tukom a väčšine kyselín i lúhov
- teplotne stabilný v rozsahu -10°C do +60°C
- mnohonásobne stohovateľné
- v čelnej stene žliabok pre uchopenie a rámček pre zasunutie etikety
- v bočných stenách drážky pre delenie priestoru pomocou priečnych prepážok
Parametre
| farba | červená ![]() |
| hmotnosť | 0,16 kg |
| nosnosť | 2 kg |
| stohovacia nosnosť | 6 kg |
| možný. počet prepážok | 4 ks |
| vnútorná dĺžka | 270 mm |
| vnútorna šírka | 80 mm |
| vnútorna výška | 75 mm |
| vonkajšia dĺžka | 300 mm |
| vonkajšia šírka | 91 mm |
| vonkajšia výška | 81 mm |





