Podvozok pod EURO prepravky 600 x 400 mm, plný, 4 otočné kolieska z šedej gumy (2 s brzdou), farba modrá
kód: 120526
EAN: 4250979907763
34,70 € bez DPH
42,68 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 56 ks
Popis
- nosný rám z odolného plastu ABS, rozmerovo optimalizovaného pre štandardné EURO-prepravky 600x400 mm alebo dve 400x300 mm
- bočná hrana s výškou 25 mm zabraňuje skĺznutiu prepraviek
- teplotná odolnosť: -20° C do +80° C
- vždy na 4 kolieskach s pr. 100 mm
Vidlica z pozinkovaného plechu, umelohmotné kolieska a tiché obruče z nešpiniacej šedej gumy
Parametre
| druh ložné plochy | rám plný |
| farba | modrá ![]() |
| kolesá | 4 otočné kolieska (2 s brzdou) |
| konštrukčný materiál | plast |
| materiál obruče | elastická šedá guma |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| hmotnosť | 4,1 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| priemer kolieska | 100 mm |
| vnútorná dĺžka | 607 mm |
| vnútorna šírka | 407 mm |
| vonkajšia dĺžka | 615 mm |
| vonkajšia šírka | 415 mm |
| vonkajšia výška | 175 mm |
Varianty produktu
názov
kód
farba
kolesá
materiál obruče
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120504
červená


2 otočné, 2 pevné kolieska
elastická šedá guma
30,30 €
Na sklade (73 ks)
120507
červená


4 otočné kolieska
bielý plast
30,90 €
Na sklade (73 ks)
120516
červená


4 otočné kolieska (2 s brzdou)
elastická šedá guma
34,70 €
Na sklade (73 ks)
120519
červená


4 otočné kolieska
elastická šedá guma
30,90 €
Na sklade (73 ks)
120530
červená


2 otočné, 2 pevné kolieska
bielý plast
30,30 €
Na sklade (73 ks)
120534
červená


4 otočné kolieska (2 s brzdou)
bielý plast
34,80 €
Na sklade (73 ks)
120510
modrá


2 otočné, 2 pevné kolieska
bielý plast
30,30 €
Na sklade (56 ks)
120525
modrá


2 otočné, 2 pevné kolieska
elastická šedá guma
30,30 €
Na sklade (56 ks)
120528
modrá


4 otočné kolieska
bielý plast
30,90 €
Na sklade (56 ks)
120513
modrá


4 otočné kolieska (2 s brzdou)
bielý plast
34,80 €
Na sklade (56 ks)
120493
modrá


4 otočné kolieska
elastická šedá guma
30,90 €
Na sklade (56 ks)


















