Modulové hliníkové lešenie S-Plus s koliesky, plošina 1,8 x 0,6 m, výška plošiny 2,55 m
kód: 120480
EAN: 4003866535231
1 569,00 € bez DPH
1 929,87 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (6 prac. dní)
Popis
- nosnosť 200 kg / m2, zodpovedá novej norme EN 1004, trieda lešenia 3
- praktická sklapovacia konštrukcia; zabezpečenie a uvoľnenie iba jedným pohybom vďaka robustnému aretačnému čapu
- prestaviteľná pracovná plošina 1,8 x 0,6 m
- patentovaný systém okopových zásten: rýchle nasadenie, rýchle zaistenie
- nasadzovacie čapy z tvrdeného plastu s ľahkým chodom (nedochádza k Price-om pri zasúvaní nasadzovacích rámov).
- priemer nosných profilov a priečok 45 mm
- dodávka je vč. plastových koliesok, priemer 125 mm, s brzdou
Pomocou adaptéra môžu byť kolieska upravená na výškovo nastaviteľná kolieska (rozsah 6,5 cm).
Parametre
| konštrukčný materiál | hliník |
| hmotnosť | 79,5 kg |
| nosnosť | 200 kg |
| dĺžka plošiny | 1800 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| šírka plošiny | 600 mm |
| výška celkom | 3650 mm |
| výška plošiny | 2550 mm |
Varianty produktu
názov
kód
hmotnosť
výška celkom
výška plošiny
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120478
38,3 kg
1650 mm
550 mm
717,00 €
na zákazku (6 prac. dní)
120479
71,4 kg
2650 mm
1550 mm
1 474,00 €
na zákazku (6 prac. dní)
120481
108 kg
4650 mm
3550 mm
2 176,00 €
na zákazku (6 prac. dní)
120482
114,1 kg
5650 mm
4550 mm
2 270,00 €
na zákazku (6 prac. dní)
120483
142,6 kg
6650 mm
5550 mm
2 878,00 €
na zákazku (6 prac. dní)


















