Dielenská skriňa na náradie, v x š x h: 1950x950x500 mm, perforované panely, 2 x polica, 14 x zásuvka, farba šedá RAL7035 / modrá RAL5012
kód: 120412

892,00 € bez DPH
1 097,16 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (37 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 353
Popis
- stabilná zváraná konštrukcia z oceľového plechu, práškovo lakovaná
- spodný sokel s výškou 70 mm, s plastovými pätkami
- uzamykanie riešené kvalitným trojbodovým mechanizmom, štandardne s 2 kľúčmi
- police sú výškovo výškovo prestaviteľné v rastri 25 mm
- skrine so zásuvkami majú kvalitné guličkové 100% výsuvy
- vnútorná strana dverí s perforáciou pre uchytenie držiakov nástrojov a náradia Q-SYSTÉM
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| hmotnosť | 145 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet políc | 2 ks |
| počet zásuviek | 14 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka | 950 mm |
| výška | 1950 mm |
















