Dielenská skriňa na náradie, v x š x h: 1170x950x500 mm, perforované panely, 1 x polica, 3 x zásuvka, farba šedá RAL7035
kód: 120402

462,00 € bez DPH
568,26 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (37 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 352
Popis
- stabilná zváraná konštrukcia z oceľového plechu, práškovo lakovaná
- spodný sokel s výškou 70 mm, s plastovými pätkami
- uzamykanie riešené kvalitným trojbodovým mechanizmom, štandardne s 2 kľúčmi
- police sú výškovo výškovo prestaviteľné v rastri 25 mm
- skrine so zásuvkami majú kvalitné guličkové 100% výsuvy
- vnútorná strana dverí s perforáciou pre uchytenie držiakov nástrojov a náradia Q-SYSTÉM
Skrinky majú hornú odkladaciu plochu osadenú trojstranným rámikom s gumovou výplňou.
výška zásuvky: 2 x 85 mm, 1 x 170 mmParametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| hmotnosť | 85 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet políc | 1 ks |
| počet zásuviek | 3 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka | 950 mm |
| výška | 1170 mm |
















