Skladacia núdzová vaňa, objem 3 l, 500x330x60 mm, balení 5 ks
kód: 120389

131,00 € bez DPH
161,13 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
na zákazku (7 prac. dní)
Popis
Univerzálna skladacia vanička pre zachytenie a krátkodobé uskladnenie kontaminovaného odpadu, ktorý vzniká pri haváriách a nehodách.
- vyrobené z trojvrstvej polypropylénovej dosky
- vodeodolná
- odolná voči bežným chemikáliám (list odolnosti viď Dokumenty)
- teplotný rozsah použitia vane: -20°C až +130°C
- rozložená šetrí miesto pri skladovaní a preprave
- rýchla montáž bez použita náradia
- ohnuté okraje slúžia ako madlá pre manipuláciu
- jednorázová (prevedenie a nízka cena umožňuje jej likvidáciu spoločne s odpadom)
- vhodná i pre doplnenie povinných sád pre prepravu ADR
V balení dodávame 5 kusov.
Parametre
| farba | biela ![]() |
| materiál | 3-vrstvový polypropyléN |
| prevedenie | bez roštu |
| hmotnosť | 0,3 kg |
| záchytný objem | 3 l |
| dĺžka celkom | 500 mm |
| šírka celkom | 330 mm |
| výška celkom | 60 mm |
Dokumenty
Varianty produktu
názov
kód
hmotnosť
záchytný objem
dĺžka celkom
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120388
0,5 kg
15 l
600 mm
193,00 €
na zákazku (7 prac. dní)

















