Nástenný popolník pre vnútorné i vonkajšie použitie, objem 3 l
kód: 120387
52,00 € bez DPH
63,96 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
46,80 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 492
Popis
- vyrobené z oceľového plechu, lakované čiernou farbou
- doska pre stláčanie cigariet
- chránený pred poveternostnými vplyvmi
- predné otváranie, cylindrický zámok s kľúčom
- objem 3 l
- doska pre stláčanie cigariet
- chránený pred poveternostnými vplyvmi
- predné otváranie, cylindrický zámok s kľúčom
- objem 3 l
Parametre
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | áno |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 3 l |
| hĺbka | 85 mm |
| šírka | 250 mm |
| výška | 350 mm |



