Ručný nízkozdvižný paletový vozík s elektrickým pojazdom PRAMAC AGILE, nosnosť 1200 kg


Popis
- Pohon: elektrický alebo manuálne
- Lítiová batéria s dlhou životnosťou, jednoduchá výmena
- Celková hmotnosť vozíka len 88 kg
- Vyrobené v EU
AGILE je kompaktný, ľahký, jednoduchý a užívateľsky prívetivý ručný paletový vozík s elektrickým pojazdom. Je dokonalým pomocníkom pre minimalizáciu fyzickej námahy vynakladanej obsluhou.
Ideálne pre supermarkety, predajne a prevádzky, kde s nimi často pracujú ženy, pre ktoré práca s klasickým paletovým vozíkom môže byť priliš ťažká.
U AGILE sú poháňané obidve vodiace kolieska, čo zaisťuje najlepšiu adhéziu k podložia.
Maximálna stúpavosť pri plnom zaťažení je 5%, max. rýchlosť jazdy 5,3 km/h.
Kontrola trakcie zabraňuje preklzávaniu, zaisťuje bezpečnosť a minimalizuje opotrebenie kolies.
Integrovaným prepínačom je možné zvoliť medzi elektrickým alebo manuálnym pohonom. V elektrickom režime je vozidlo vybavené pojazdovou brzdou. Pri vybití batérie sa AGILE v ručnom režime správa ako štandardný ručný paletový vozík.
10,4 Ah lítiovú, vymeniteľnou batériu možno veľmi jednoducho demontovať a nahradiť. Ďalšie náhradné batérie možno objednať ako príslušenstvo. Záruka na batérie je jeden rok. Doba nabíjania je cca. 2 hodiny, doba používania až 3 hodiny. Súčasťou štandardnej dodávky je externá nabíjačka.
QUICK LIFT - Perfektná funkcia pre rýchle zdvíhanie bremien.
Špeciálne hydraulické čerpadlo šetrí čas a námahu, výrazne zvyšuje účinnosť. Už 2 zdvihy oja stačí k nadvihnutiu palety. Funkciu rýchleho zdvihu možno použiť pre bremená do 150 kg.
Vodiace kolieska: 200x40 mm, obruče čierna guma
Vidlicové kolieska: 82x60 mm, polyuretán, tandem
Parametre
| materiál riadiacich kolies | čierna guma |
| materiál vidlicových koliesok | nylon |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| zdvíhanie | rýchlozdvih |
| hmotnosť | 88 kg |
| nosnosť | 1200 kg |
| dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| šírka celkom | 525 mm |
| šírka vidlíc | 150 mm |















