Nožnicový paletový vozík PRAMAC HX10E, elektrohydraulický zdvih 85-800 mm, nosnosť 1000 kg


Popis
- vyrobené v EU
- rovnomerné a rýchle zdvíhanie bez telesnej námahy.
- zabudovaná štandardná autobatérie 12V/60Ah
Paletový vozík má viacúčelové využitie ako zdvíhacia plošina či paletový vozík.
Elektrohydraulické dvíhanie napájané zo zabudovanej štandardnej automobilovej batérie 12V / 60Ah (na batériu poskytujeme záruku 6 mesiacov). Externý nabíjací prístroj je súčasťou štandardnej dodávky.
Rýchlosť zdvihu:
- bez zaťaženia: 0,13 m / s
- so zaťažením: 0,08 m / s
Pri dosiahnutí výšky cca 400 mm sa vozík stáva automaticky stacionárnym, zaťaženie sa prenesie z vodiacich kolies na bočné podpery a tým sa zväčší stabilita vozíku.
Plynule nastaviteľná regulácia klesania chráni tovar proti poškodeniu. Bezpečnostný ventil chráni vozík proti prípadnému preťaženiu.
vodiace kolieska: 200x50 mm, obruče čierna guma
vidlicové kolieska: 80x50 mm, polyuretán, single
Parametre
| materiál riadiacich kolies | čierna guma |
| materiál vidlicových koliesok | polyuretán |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 800 mm |
| zdvíhanie | elektrohydraulické |
| hmotnosť | 139 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| šírka celkom | 540 mm |
| šírka vidlíc | 160 mm |

















