Dielenský stôl, d x h x v: 2100x700x827 mm, farba modrá RAL5012, 4x3 zásuvky
kód: 120355

1 150,00 € bez DPH
1 414,50 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Popis
Pracovná doska
- kvalitná buková škárovka ošetrená ľanovým roztokom
- zrazené hrany
Skrinky a zásuvkové kontajnery
- zváraná oceľová konštrukcia, práškovo lakovaná (korpus šedý RAL7035, dvierka a čelá zásuviek modrá RAL5012)
- centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky majú 90% výsuvy s guličkovými ložiskami
- madlá cez celú šírku zásuvky
- dvierka s jednobodovým zamykaním
Určené k vlastnej montáži - dosky nemajú predvŕtané montážne otvory, kontajnery sú dodávané už zostavené.
výška skrinky: 527 mmvýška zásuviek: 8 x 85 mm, 4 x 260 mm
Parametre
| farba konštrukce | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť | 500 kg |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet skriniek | 0 ks |
| počet zásuviek | 12 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| hrúbka pracovnej dosky | 27 mm |
| šírka | 2100 mm |
| výška | 827 mm |
Varianty produktu
názov
kód
počet skriniek
počet zásuviek
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120353
2 ks
6 ks
980,00 €
na ceste
120361
2 ks
8 ks
1 133,00 €
Na sklade (1 ks)
120362
2 ks
0 ks
586,00 €
Na sklade (1 ks)
120354
4 ks
0 ks
839,00 €
na ceste









