Dielenský stôl, d x h x v: 1700x700x827 mm, farba modrá RAL5012, 3x3zásuvky
kód: 120352

899,00 € bez DPH
1 105,77 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 321
Popis
Pracovná doska
- kvalitná buková škárovka ošetrená ľanovým roztokom
- zrazené hrany
Skrinky a zásuvkové kontajnery
- zváraná oceľová konštrukcia, práškovo lakovaná (korpus šedý RAL7035, dvierka a čelá zásuviek modrá RAL5012)
- centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky majú 90% výsuvy s guličkovými ložiskami
- madlá cez celú šírku zásuvky
- dvierka s jednobodovým zamykaním
Určené k vlastnej montáži - dosky nemajú predvŕtané montážne otvory, kontajnery sú dodávané už zostavené.
výška skrinky: 527 mmvýška zásuviek: 6 x 85 mm, 3 x 260 mm
Parametre
| farba konštrukce | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť | 500 kg |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet skriniek | 0 ks |
| počet zásuviek | 9 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| hrúbka pracovnej dosky | 27 mm |
| šírka | 1700 mm |
| výška | 827 mm |
Varianty produktu
názov
kód
počet skriniek
počet zásuviek
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120350
1 ks
3 ks
757,00 €
na ceste
120360
1 ks
4 ks
696,00 €
Na sklade (3 ks)
120359
2 ks
4 ks
825,00 €
Na sklade (1 ks)
120351
3 ks
0 ks
678,00 €
na ceste









