Profesionálny nízkozdvižný paletový vozík, nosnosť 3000 kg, kolieska polyuretán
kód: 103974
336,00 € bez DPH
413,28 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Popis
Nízkozdvižný paletový vozík je určený na prepravu tovaru na EURO paletách príp. na paletách a plošinách obdobných rozmerov prispôsobených k naberaniu na zdvižnú vidlicu. Oceľový zosílený rám zaisťuje pevnosť a tuhosť konštrukcie. Oj s ergonomickým madlom a gumovým úchytom. Hydraulický agregát s uzavreným hydraulickým okruhom je kompaktný odliatok s vstavaným prepúšťacím ventilom proti preťaženiu.
Pre ľahké nasunutie do paliet a prekonávanie eventuálnych prekážok sú na koncoch vidlíc zospodu dve nylonové nájazdové kolieska.
vodiace kolieska: 200x50 mm, obruče polyuretán
vidlicové kolieska: 80x70 mm nylon, tandem
Parametre
| materiál riadiacich kolies | polyuretán |
| materiál vidlicových koliesok | polyuretán |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| zdvíhanie | standard |
| hmotnosť | 75 kg |
| nosnosť | 3000 kg |
| dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| šírka celkom | 540 mm |
| šírka vidlíc | 160 mm |





