Dielenský stôl, s prestavovaním výšky, d x h x v: 1200x700x827-1027 mm, farba modrá RAL5012, 2 zásuvky
kód: 120337

470,00 € bez DPH
578,10 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 321
Popis
Pracovná doska
- kvalitná buková škárovka ošetrená ľanovým roztokom
- zrazené hrany
Skrinky a zásuvkové kontajnery
- zváraná oceľová konštrukcia, práškovo lakovaná (korpus šedý RAL7035, dvierka a čelá zásuviek modrá RAL5012)
- centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky majú 90% výsuvy s guličkovými ložiskami
- madlá cez celú šírku zásuvky
- dvierka s jednobodovým zamykaním
Určené k vlastnej montáži - dosky nemajú predvŕtané montážne otvory, kontajnery sú dodávané už zostavené.
výška zásuvky: 1 x 85 mm, 1 x 170 mm
Parametre
| výška (min. - max.) | 827-1027 mm |
| nosnosť | 500 kg |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet skriniek | 0 ks |
| počet zásuviek | 2 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| hrúbka pracovnej dosky | 27 mm |
| šírka | 1200 mm |
Varianty produktu
názov
kód
počet zásuviek
šírka
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120334
1 ks
1200 mm
416,00 €
na ceste
120335
1 ks
1700 mm
457,00 €
Na sklade (3 ks)
120336
1 ks
2100 mm
490,00 €
Na sklade (3 ks)
120338
2 ks
1700 mm
513,00 €
Na sklade (3 ks)
120339
2 ks
2100 mm
548,00 €
Na sklade (3 ks)








