Mobilný dielenský stôl (4 kolieska s brzdou), d x h x v: 1200x700x928 mm, farba modrá RAL5012
kód: 120325

270,00 € bez DPH
332,10 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 320
Popis
- pracovná doska - kvalitná buková škárovka ošetrená ľanovým roztokom, zrazené hrany
- oceľová konštrukcia, práškovo lakovaná, farba modrá RAL5012
Určené k vlastnej montáži - dosky nemajú predvŕtané montážne otvory. Stoly je možné kombinovať so skrinkami alebo zásuvkovými kontajnery.
Sada 4 koliesok s brzdou, priemer 80 mm, obruče z šedej gumy, max. nosnosť 50.0 kg / 1 koleso, závit M10.
Parametre
| farba konštrukce | modrá RAL5012 ![]() |
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| nosnosť | 200 kg |
| hĺbka | 700 mm |
| hrúbka pracovnej dosky | 27 mm |
| priemer kolieska | 80 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 928 mm |




