Nožnicový paletový vozík PRAMAC HX10M, nosnosť 1000 kg, zdvih 85-800 mm, kolieska polyuretán
kód: 120314

1 133,00 € bez DPH
1 393,59 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 85
Popis
- vyrobené v EU
- QUICK-LIFT
Paletový vozík má viaceúčelové využitie ako zdvíhacia plošina či paletový vozík.
Pri dosiahnutí výšky cca 400 mm se vozík stáva automaticky stacionárnym, zaťaženie sa prenesie z vodiacich kolies na bočné podpery a tým sa zväčší stabilita vozíku. Plynule nastaviteľná regulácia klesania chráni tovar proti poškodeniu. Bezpečnostný ventil chráni vozík proti prípadnému preťaženiu. Pri zaťažení do 150 kg je funkčný rýchlozdvih a pre dosiahnutie max. výšky je treba cca. 30 zdvihov, pri vetšom zaťažení až okolo 60 zdvihov.
vodiace kolieska: 200x45 mm, obruče polyuretán
vidlicové kolieska: 80x50 mm, single
Parametre
| materiál riadiacich kolies | polyuretán |
| materiál vidlicových koliesok | polyuretán |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 800 mm |
| zdvíhanie | rýchlozdvih |
| hmotnosť | 104 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| šírka celkom | 540 mm |
| šírka vidlíc | 160 mm |









