Ručný nízkozdvižný paletový vozík Pramac GS EVO, nosnosť 3000 kg, kolieska polyuretán/polyuretán
kód: 120312

655,00 € bez DPH
805,65 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 80
Popis
Nízkozdvižný paletový vozík je určený na prepravu tovaru na EURO paletách príp. na paletách a plošinách obdobných rozmerov prispôsobených k naberaniu na zdvižnú vidlicu. Oceľový zosílený rám zaisťuje pevnosť a tuhosť konštrukcie. Oj s ergonomickým madlom a gumovým úchytom. Hydraulický agregát s uzavreným hydraulickým okruhom je kompaktný odliatok s vstavaným prepúšťacím ventilom proti preťaženiu.
Pre ľahké nasunutie do paliet a prekonávanie eventuálnych prekážok sú na koncoch vidlíc zospodu dve nylonové nájazdové kolieska.
vodiace kolieska: 200x45 mm, obruče polyuretán
vidlicové kolieska: 82x60 mm, polyuretán, tandem
Vyrobené v EU
Parametre
| materiál riadiacich kolies | polyuretán |
| materiál vidlicových koliesok | polyuretán |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| zdvíhanie | standard |
| hmotnosť | 88 kg |
| nosnosť | 3000 kg |
| dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| šírka celkom | 525 mm |
| šírka vidlíc | 150 mm |













