Kontajner pod dielenský stôl, v x š x h: 800x480x610 mm, skrinka a 1 zásuvka
kód: 120305

239,00 € bez DPH
293,97 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Popis
- zváraná oceľová konštrukcia, práškovo lakovaná
- zásuvky majú 90% výsuvy s guličkovými ložiskami, centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz a madlá cez celú šírku zásuvky (platí pre kontajnery so zásuvkami)
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet skriniek | 1 ks |
| počet zásuviek | 1 ks |
| hĺbka | 610 mm |
| šírka | 480 mm |
| výška | 800 mm |
Varianty produktu
názov
kód
počet skriniek
počet zásuviek
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120306
0 ks
3 ks
299,00 €
Na sklade (2 ks)
120307
0 ks
4 ks
343,00 €
Na sklade (4 ks)
120308
0 ks
5 ks
353,00 €
Na sklade (1 ks)
120304
1 ks
0 ks
156,00 €
Na sklade (2 ks)











