Kontajner pod dielenský stôl, v x š x h: 700x480x610 mm, skrinka a 1 zásuvka
kód: 120302

184,00 € bez DPH
226,32 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Popis
- zváraná oceľová konštrukcia, práškovo lakovaná
- zásuvky majú 90% výsuvy s guličkovými ložiskami, centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz a madlá cez celú šírku zásuvky (platí pre kontajnery so zásuvkami)
Stoly s vstavanými kontajnermi msuí byť vybavené spodnou spojnicou.
výška zásuvky 170 mmParametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet skriniek | 1 ks |
| počet zásuviek | 1 ks |
| hĺbka | 610 mm |
| šírka | 480 mm |
| výška | 700 mm |
Varianty produktu
názov
kód
počet skriniek
počet zásuviek
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
120300
0 ks
3 ks
237,00 €
Na sklade (2 ks)
120301
0 ks
4 ks
273,00 €
Na sklade (7 ks)
120303
1 ks
0 ks
123,00 €
Na sklade (3 ks)










