Ručný paletový vozík Pramac GS EVO s rýchlozdvihom, nosnosť 2500 kg, kolieska čierna guma/polyuretán


Popis
Nízkozdvižný paletový vozík je určený na prepravu tovaru na EURO paletách príp. na paletách a plošinách obdobných rozmerov prispôsobených k naberaniu na zdvižnú vidlicu. Oceľový zosílený rám zaisťuje pevnosť a tuhosť konštrukcie. Oj s ergonomickým madlom a gumovým úchytom. Hydraulický agregát s uzavreným hydraulickým okruhom je kompaktný odliatok s vstavaným prepúšťacím ventilom proti preťaženiu.
Pre ľahké nasunutie do paliet a prekonávanie eventuálnych prekážok sú na koncoch vidlíc zospodu dve nylonové nájazdové kolieska.
vodiace kolieska: 200x45 mm, čierna guma
vidlicové kolieska: 82x60 mm, polyuretán, tandem
QUICK LIFT - Perfektná funkcia pre rýchle zdvíhanie bremien.
Špeciálne hydraulické čerpadlo šetrí čas a námahu, výrazne zvyšuje účinnosť. Už 3 zdvihy oja stačí k nadvihnutiu palety a 5 k dosiahnutiu max. výšky zdvihu.
Funkciu rýchleho zdvihu možno použiť pre bremená do 150 kg.
Pre vyššie zaťaženie sa hydraulika automaticky prepne na funkciu štandardného vysokozdvižného vozíka, tzn. pri plnom zaťažení 2500 kg je potreba 12 zdvihu oja na dosiahnutie max. výšky.
Vyrobené v EU
Parametre
| materiál riadiacich kolies | čierna guma |
| materiál vidlicových koliesok | polyuretán |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| zdvíhanie | rýchlozdvih |
| hmotnosť | 63 kg |
| nosnosť | 2500 kg |
| dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| šírka celkom | 525 mm |
| šírka vidlíc | 150 mm |













