Profesionálny nožnicový paletový vozík, nosnosť 1000 kg, zdvih 85-800 mm, kolieska polyuretán
kód: 103985
591,00 € bez DPH
726,93 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 85
Popis
Paletový vozík má viaceúčelové využitie ako zdvíhacia plošina či paletový vozík.
Pri dosiahnutí výšky cca 400 mm se vozík stáva automaticky stacionárnym, zaťaženie sa prenesie z vodiacich kôl na bočné podpery a tým sa zväčší stabilita vozíku. Plynule nastaviteľná regulácia klesania chráni tovar proti poškodeniu. Bezpečnostný ventil chráni vozík proti prípadnému preťaženiu. Pri menšom zaťažení je funkčný rýchlozdvih a pre dosiahnutie max. výšky je treba cca. 30 zdvihov, pri veľkom zaťažení až okolo 80 zdvihov.
vodiace kolieska: 180x50 mm, obruče polyuretán
vidlicové kolieska: 75x50 mm, single
Parametre
| materiál riadiacich kolies | polyuretán |
| materiál vidlicových koliesok | oceľ |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 85 - 800 mm |
| zdvíhanie | rýchlozdvih |
| hmotnosť | 128 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| šírka celkom | 540 mm |
| šírka vidlíc | 160 mm |





