Transportné koliesko antistatické, otočné s brzdou, s doštičkou na skrutky, nosnosť 135 kg
kód: 120191
36,70 € bez DPH
45,14 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 18 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 115
Popis
- vidlice vyrobená z oceľového pozinkovaného výlisku
- stred kolesa z lisovanej ocele, ihlové ložisko
- behúň z čiernej gumy A85 Shore, nešpiniace podlahu
- s protivláknovými krytmi
- uchytenie za prírubu skrutkou a matkou
- teplotne stále od - 20 ° C do + 60 ° C
- elektricky vodivé
- spĺňajú podmienky normy EN 12532
- s uchytením doštičkou na štyri skrutky
- dvojradová guľôčková dráha v otočnej hlave
Parametre
| materiál obruče | čierná guma |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| rozmery dosky | 137 x 105 mm |
| rozteč dier | 105x75/80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| hmotnosť | 2,58 kg |
| nosnosť | 135 kg |
| nosnosť statická | 270 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 160 mm |
| stavebná výška | 200 mm |
| šírka obruče | 40 mm |



