Transportné koliesko antistatické, pevné, s doštičkou na skrutky, nosnosť 100 kg
kód: 120187
17,60 € bez DPH
21,65 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 115
Popis
- vidlice vyrobená z oceľového pozinkovaného výlisku
- stred kolesa z lisovanej ocele, ihlové ložisko
- behúň z čiernej gumy A85 Shore, nešpiniace podlahu
- s protivláknovými krytmi
- uchytenie za prírubu skrutkou a matkou
- teplotne stále od - 20 ° C do + 60 ° C
- elektricky vodivé
- spĺňajú podmienky normy EN 12532
- s uchytením doštičkou na štyri skrutky
Parametre
| materiál obruče | čierná guma |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 105 x 85 mm |
| rozteč dier | 80 x 60 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| hmotnosť | 0,92 kg |
| nosnosť | 100 kg |
| nosnosť statická | 200 kg |
| priemer dier | 9 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 155 mm |
| šírka obruče | 37 mm |



