Transportné koliesko antistatické, otočné s brzdou, s doštičkou na skrutky, nosnosť 70 kg
kód: 120184
16,10 € bez DPH
19,80 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 115
Popis
- vidlice vyrobená z oceľového pozinkovaného výlisku
- stred kolesa z lisovanej ocele, ihlové ložisko
- behúň z čiernej gumy A85 Shore, nešpiniace podlahu
- s protivláknovými krytmi
- uchytenie za prírubu skrutkou a matkou
- teplotne stále od - 20 ° C do + 60 ° C
- elektricky vodivé
- spĺňajú podmienky normy EN 12532
- s uchytením doštičkou na štyri skrutky
- dvojradová guľôčková dráha v otočnej hlave
Parametre
| materiál obruče | čierná guma |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| rozmery dosky | 105 x 85 mm |
| rozteč dier | 80 x 60 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| hmotnosť | 1,11 kg |
| nosnosť | 70 kg |
| nosnosť statická | 140 kg |
| priemer dier | 9 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| stavebná výška | 128 mm |
| šírka obruče | 30 mm |



