Transportné koliesko antistatické, pevné, s doštičkou na skrutky, nosnosť 100 kg
kód: 120183
18,10 € bez DPH
22,26 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Popis
- vidlice vyrobená z oceľového pozinkovaného výlisku
- stred kolesa z lisovanej ocele, kužeľové ložisko
- behúň z čiernej gumy A80 Shore, nešpiniace podlahy
- s protivláknovými krytmi
- uchytenie za prírubu skrutkou a matkou
- teplotne stále od - 20 ° C do + 85 ° C
- elektricky vodivé
- spĺňajú podmienky normy EN 12530
- uchytením doštičkou na štyri skrutky
Parametre
| materiál obruče | čierná guma |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 77 x 67 mm |
| rozteč dier | 61x51/56x46 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| hmotnosť | 1 kg |
| nosnosť | 100 kg |
| nosnosť statická | 200 kg |
| priemer dier | 8,5 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 160 mm |
| šírka obruče | 32 mm |



