Transportné koliesko antistatické, otočné, s doštičkou na skrutky, nosnosť 40 kg
kód: 120173
9,20 € bez DPH
11,32 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Popis
- vidlice vyrobená z oceľového pozinkovaného výlisku
- stred kolesa z lisovanej ocele, kužeľové ložisko
- behúň z čiernej gumy A80 Shore, nešpiniace podlahy
- s protivláknovými krytmi
- uchytenie za prírubu skrutkou a matkou
- teplotne stále od - 20 ° C do + 85 ° C
- elektricky vodivé
- spĺňajú podmienky normy EN 12530
- v otočnej hlave dvojité guličkové ložisko
- uchytením doštičkou na štyri skrutky
Parametre
| materiál obruče | čierná guma |
| prevedenie | otočné koliesko |
| rozmery dosky | 60 x 60 mm |
| rozteč dier | 48x48/38x38 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| hmotnosť | 0,24 kg |
| nosnosť | 40 kg |
| nosnosť statická | 80 kg |
| priemer dier | 6,3 mm |
| priemer kolieska | 50 mm |
| stavebná výška | 69 mm |
| šírka obruče | 19 mm |



