Transportné koliesko antistatické, otočné s brzdou, s chrbátovým otvorom, nosnosť 100 kg
kód: 120170
23,60 € bez DPH
29,03 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Popis
- vidlice vyrobená z oceľového pozinkovaného výlisku
- stred kolesa z lisovanej ocele, kužeľové ložisko
- behúň z čiernej gumy A80 Shore, nešpiniace podlahy
- s protivláknovými krytmi
- uchytenie za prírubu skrutkou a matkou
- teplotne stále od - 20 ° C do + 85 ° C
- elektricky vodivé
- spĺňajú podmienky normy EN 12530
- v otočnej hlave dvojité guličkové ložisko
- uchytenie chrbtovým otvorom pre upevňovaciu skrutku
Parametre
| materiál obruče | čierná guma |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| upevnenie | s chrbátovým otvorom |
| hmotnosť | 1,21 kg |
| nosnosť | 100 kg |
| nosnosť statická | 200 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 160 mm |
| šírka obruče | 32 mm |
| vyosenie | 41 mm |



