ESD regálová prepravka, čierna, d x š x v: 160 x 102 x 75 mm
kód: 120143
3,49 € bez DPH
4,29 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 35 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 175
Popis
- elektricky vodivé
- stohovateľné
- otvorená čelná stena pre dokonalý prehľad
- v čelnej stene žliabok pre ľahké uchopenie
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| manipulačný otvor | 68 x 41 mm |
| hmotnosť | 130 g |
| vnútorná dĺžka | 134 mm |
| vnútorna šírka | 80 mm |
| vnútorna výška | 64 mm |
| vonkajšia dĺžka | 160 mm |
| vonkajšia šírka | 102 mm |
| vonkajšia výška | 75 mm |




