StrongBox - nádoba s vekom z transparentnéího plastu, objem 55 l
kód: 120120
EAN: 5907749906776
17,70 € bez DPH
21,77 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 59 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 183
Popis
- z transparentného plastu (PP), s atestom
- praktické, estetické, vhodné aj na skladovanie potravín
- teplotne odolné v rozmedzí od -30 ° C do + 100 ° C
- vnútorné hladké steny a zaoblené rohy uľahčujú čistenie
- vďaka mierne kónickým stenám je možné prázdne prepravky zasunúť do seba
- zelené minipulačné úchytky zároveň zaisťujú zatvorené veko
Parametre
| farba | transparentný ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| hmotnosť | 1,72 kg |
| objem | 55 l |
| dĺžka | 586 mm |
| šírka | 390 mm |
| vnútorná dĺžka | 485 mm |
| vnútorna šírka | 315 mm |
| výška | 355 mm |








