StrongBox - nádoba s vekom z transparentnéího plastu, objem 27 l
kód: 120118
EAN: 5907749906493
10,60 € bez DPH
13,04 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 23 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 183
Popis
- z transparentného plastu (PP), s atestom
- praktické, estetické, vhodné aj na skladovanie potravín
- teplotne odolné v rozmedzí od -30 ° C do + 100 ° C
- vnútorné hladké steny a zaoblené rohy uľahčujú čistenie
- vďaka mierne kónickým stenám je možné prázdne prepravky zasunúť do seba
- zelené minipulačné úchytky zároveň zaisťujú zatvorené veko
Parametre
| farba | transparentný ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| hmotnosť | 1,19 kg |
| objem | 27 l |
| dĺžka | 515 mm |
| šírka | 347 mm |
| vnútorná dĺžka | 430 mm |
| vnútorna šírka | 285 mm |
| výška | 225 mm |








